Екстернат

Екстернат - це

форма здобуття загальної середньої освіти, що передбачає самостійне, у тому числі прискорене, опанування змісту навчальних предметів певного освітнього рівня та/або за певний клас в обсязі, визначеному відповідним державним стандартом загальної середньої освіти, та отримання відповідного документа про освіту.

Ліцей «МИР» багато років підтримує альтернативну освіту і надає послуги з навчання у екстернатній формі російською та українською мовами. Ми підтирмуємо свободу вибору в освіті та видаємо документи державного зразку.

Екстернат в Ліцеї «МИР» — це:

Графік

проведення річного оцінювання учнів-екстернів початкової школи

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Одеса

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

 

 

 2

 

 

3

Російська мова. Навчання грамоти

(1 класз  російською мовою навчання)

Російська мова

(2-4 клас)

Літературне читання (російське)

(2-4 клас)

Образотворче мистецтво

 (1-4 клас)

Контрольна робота

 

 

Контрольна робота

Контрольна робота

 

Контрольна робота

25.04.

2019 четвер

09.00

 

 

 

 

 

10.00

 

 

 

11.00

Голова комісії – Павіченко Ю.В.,

директор,

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

4

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 6

Українська мова. Навчання грамоти

(1 класзукраїнською мовою навчання)

Українська мова

(2-4 клас)

Літературне читання

(2-4 клас)

Природознавство

(2-4 клас)

 

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

 

 

Контрольна робота

 

Контрольна   робота

26.04.

2019 

п’ятниця

 

9.00

 

 

 

 

09.00

 

10.00

 

 

11.00

Голова комісії – Павіченко Ю.В.,

директор,

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

7

 

8

 

9

Математика

(1-4 клас)

Фізична культура

(1-4 клас)

Основи  здоров’я

(1-4 клас)

 

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна робота

27.05.

2019

субота

 

09.00

 

10.00

 

11.00

Голова комісії – Павіченко Ю.В.,

директор,

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

10

 

 

 

11

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

(1-4 клас)

 

Дизайн і технології

(1 клас) 

Трудове навчання

(2-4 клас)

 

Контрольна робота

Контрольна робота

02.05.

2019

четвер

09.00

 

 

 

10.00

 

 

10.00

 

Голова комісії – Павіченко Ю.В.,

директор,

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

12

 

 

 13

Я досліджую світ

(1 клас)

Я у світі (2-4 клас)

Інформатика

(2-4 клас)

Контрольна

робота

 

Контрольна

робота

03.05.

2019

п’ятниця

09.00

 

09.00

 

10.00

Голова комісії – Павіченко Ю.В.,

директор,

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

Графік

проведення державної підсумкової атестації  за освітній рівень початкової загальної середньої освіти учнів-екстернів 4-Е класу м. Одеса

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області» 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Склад комісії для проведення державної підсумкової атестації

1

 

 

 

 

Математика

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

20.05.

2019

субота

 

 

 

09.00

 

 

 

 

Голова комісії –Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів,

Дубініна І.Г., вища освіта, учитель математики

 

2

 

Українська мова

 

Контрольна робота

 

21.05.

2019

понеділок

 

09.00

  Голова комісії –Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії – Симонян вища освіта, учитель початкових класів, Озірна О.А., учитель української мови

Графік

проведення річного оцінювання учнів-екстернів початкової школи

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Київ

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 2

3

Російська мова. Навчання грамоти

(1 класз  російською мовою навчання)

Російська мова

(2-4 клас)

Літературне читання (російське) (2-4 клас)

Образотворче мистецтво (1-4 клас)

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна робота

06.05.

2019 субота

09.00

09.00

10.00

11.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор

чл.комісії – Філіна А.О., вища освіта, учитель початкових класів

4

5

 6

Українська мова. Навчання грамоти

(1 класзукраїнською мовою навчання)

Українська мова

(2-4 клас)

Літературне читання

(2-4 клас)

Природознавство

(2-4 клас)

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна робота

07.05.

2019

 понеділок

9.00

09.00

10.00

11.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор

чл.комісії – Філіна А.О., вища освіта, учитель початкових класів

7

8

9

Математика

(1-4 клас)

Фізична культура

(1-4 клас)

Основи  здоров’я

(1-4 клас

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна робота

08.05.

2019

вівторок

09.00

10.00

11.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор

чл.комісії –  Філіна А.О.,  вища освіта, учитель початкових класів

10

11

Іноземна мова

(англійська)

(1-4 клас)

Дизайн і технології

(1 клас) 

Трудове навчання

(2-4 клас)

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна робота

10.05.

2019

п’ятниця

09.00

10.00

10.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор

чл.комісії –  Філіна А.О.,  вища освіта, учитель початкових класів

12

13

Я досліджую світ

(1 клас)

Я у світі (2-4 клас)

Інформатика

(2-4 клас)

Контрольна

робота

Контрольна

робота

Контрольна

робота

11.05.

2019

субота

09.00

09.00

10.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор

чл.комісії – Філіна А.О., вища освіта, учитель початкових класів

Графік

проведення державної підсумкової атестації  за освітній рівень початкової загальної середньої освіти учнів-екстернів 4-Е класу м. Київ

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»  

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Склад комісії для проведення державної підсумкової атестації

1

Математика

Контрольна робота

22.05.

2019

   середа

09.00

Голова комісії–Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії – Філіна А.О., вища освіта, учитель початкових класів,

Дубініна І.Г., вища освіта, учитель математики

2

Українська мова

Контрольна робота

23.05.

2019

четвер

09.00

Голова комісії–Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії – Філіна А.О., вища освіта, учитель початкових класів, Озірна О.А., учитель української мови

 

Графік

проведення річного оцінювання учнів-екстернів 5-Е – 9-Е класів

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Харків

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

Російська мова.  

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

 

 

02.05.

2019 четвер

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР, учитель російської мови, 

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови

2

Природознавство

 (5 клас)

 

Біологія 

(6-9 клас)

Контрольна робота

 

 

Контрольна робота

02.05.

2019 четвер

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

3

Образотворче мистецтво

(5-9 клас)

 

 

Контрольна робота

 

 

02.05.

2019 четвер

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель образотворчого мистецтва,

4

 

 

 

Українська мова

(5-9 клас)

 

 

 

Контрольна робота

 

 

03.05.

2019 п’ятниця

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

5

 Фізика

(7-9 клас)

Контрольна робота

03.05.

2019 п’ятниця

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

6

Музичне мистецтво

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

03.05.

2019 п’ятниця

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Потоцький С.Г. – учитель музичного мистецтва

7

 

 

 

Математика

(5-6 клас),

алгебра і початки аналізу

(7-9 клас)

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

04.05.

2019 субота

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

8

Географія

(6-9 клас)

Контрольна робота

04.05.

2019 субота

10.30

Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саввіч О.М., учитель георафії

9

Фізична культура

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

04.05.

2019 субота

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Баздирєва Д.О., учитель  фізичної культури

10

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

(5-9 клас)

 

 

Контрольна робота

 

 

06.05.

2019 понеділок

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови

11

 

 Інформатика

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

 

 

 

06.05.

2019

понеділок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Риндіна Н.Ф.- учитель математики

12

Основи  здоров’я

 

(5-9 клас)

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

06.05.

2019

понеділок

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР; учитель російської мови

чл.комісії: Зеленцова І.І. – учитель предмету «Основи здоров’я»

13

 

Українська література

(5-9 клас)

 

 

Контрольна робота

     07.05.

2019

вівторок

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

 

14

Історія України

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

07.05.

2019

вівторок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

15

Всесвітня історія

(6-9 клас)

Контрольна робота

07.05.

2019 вівторок

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови.

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

16

Геометрія

(7-9 клас)

Контрольна робота

08.05.

2019

 середа

 

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

17

Трудове навчання

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

08.05.

2019

 середа

 

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії:  Гуржий О.М., учитель трудового навчання Озірна О.А., учитель української мови

18

 «Література» Інтегрований курс

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

08.05.

2019

 середа

 

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісіїОзірна О.А., учитель української мови

19

Хімія

(7-9 клас)

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

10.05.

2019

п’ятниця

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель хімії

20

Основи правознавства

(9 клас)

Контрольна робота

10.05.

2019

п’ятниця

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

 

Графік

проведення річного оцінювання учнів-екстернів 10-11-Е класів

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Харків

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

Російська мова та література (10 клас)

 

«Література» Інтегрований курс

(11 клас)

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

 

02.05.

2019 четвер

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови

2

Біологія і екологія (10 клас)

 

Біологія 

(11 клас)

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

02.05.

2019 четвер

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитеь біології

3

Художня культура

(11 клас)

 

 

 

 

Контрольна робота

02.05.

2019 четвер

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Оруджев Р.Е.  

4

 

 

 

Українська мова

 

 

 

Контрольна робота

 

 

03.05.

2019 п’ятниця

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

5

 Фізика

 і астрономія

(10 клас)

 

Астрономія

(11 клас)

Контрольна робота

03.05.

2019 п’ятниця

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

6

Фізика (11клас)

 

Контрольна робота

03.05.

2019 п’ятниця

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

7

 

 

 

Алгебра і початки аналізу

 

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

  04.05.

2019 субота

09.00

 

 

 

Голова комісії –

Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

8

Географія

(10 клас)

 

Економіка

(11 клас)

Контрольна робота

04.05.

2019 субота

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саввіч О.М.

9

Фізична культура

Контрольна робота

04.05.

2019 субота

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Д.О.Баздирєва, учитель  фізичної культури

10

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

 

 

Контрольна робота

 

 

06.05.

2019

понеділок

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови

11

Інформатика

 

 

Контрольна робота

06.05.

2019

понеділок

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії:  Риндіна Н.Ф.- учитель математики

12

Захист Вітчизни

(«Основимедичнихзнань»)

Контрольна робота

06.05.

2019

понеділок

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР; учитель російської мови

Зеленцова І.І. – учитель Захисту Вітчизни («Основимедичнихзнань»)

 

13

Українська література

Контрольна робота

07.05.

2019

вівторок

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

14

Історія України

Контрольна робота

07.05.

2019 вівторок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

15

Всесвітня історія

 

Контрольна робота

07.05.

2019 вівторок

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії, Озірна О.А., учитель української мови

16

Геометрія

 

Контрольна робота

 

 

 

08.05.

2019

 середа

 

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

17

Технології

 

 

 

Контрольна робота

08.05.

2019

 середа

 

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Оруджев Р.Е. — учитель технології

18

 

Російська мова

(11 клас)

Контрольна робота

08.05.

2019

 середа

 

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісіїОзірна О.А., учитель української мови

19

 

Хімія

Контрольна робота

10.05.

2019

п’ятниця

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель хімії

20

 Правознавство

(10 клас)

Людинв і світ

(11 клас)

Контрольна робота

10.05.

2019

п’ятниця

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

21

Екологія (11 клас)

Контрольна робота

10.05.

2019

п’ятниця

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

Графік

проведення річного оцінювання Онищенко Олександра, учня 11-Е класу

 Приватного закладу«Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»у місті Харків

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

Російська мова.  

 

 

Контрольна робота

 

 

01.04.

2019

понеділок

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР, учитель російської мови, 

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови

2

Фізична культура

Контрольна робота

01.04.

2019

понеділок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Баздирєва Д.О., учитель  фізичної культури

3

Економіка

 

Контрольна робота

01.04.

2019

понеділок

12.00

 

 

 

Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії:Саввіч О.М., учитель георафії

4

 Фізика

 

Контрольна робота

02.04

2019 вівторок

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

5

Астрономія

 

Контрольна робота

02.04

2019 вівторок

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Потоцький С.Г. – учитель музичного мистецтва

6

Українська мова

 

 

 

Контрольна робота

 

 

02.04

2019 вівторок

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

7

 

 

 

Хімія

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

03.04.

2019 середа

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель хімії

8

 Алгебра і початки аналізу

 

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

03.04.

2019 середа

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

9

Біологія 

 

Контрольна робота

03.04.

2019 середа

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

 

 

Контрольна робота

 

 

04.04

2019 четвер

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови

11

 

 Інформатика

 

Контрольна робота

 

 

 

04.04

2019 четвер

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Риндіна Н.Ф.- учитель математики

12

Захист Вітчизни

(«Основимедичнихзнань»)

Контрольна робота

04.04

2019 четвер

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР; учитель російської мови

Зеленцова І.І. – учитель Захисту Вітчизни («Основимедичнихзнань»)

 

13

 

Людина і світ

 

Контрольна робота

05.04

2019

п’ятниця

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

14

Історія України

Контрольна робота

05.04

2019

п’ятниця

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

15

Всесвітня історія

 

Контрольна робота

05.04

2019

п’ятниця

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови.

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

16

 «Література» Інтегрований курс

Контрольна робота

08.04

2019

понеділок

 

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісіїОзірна О.А., учитель української мови

17

Технології

 

Контрольна робота

08.04

2019

понеділок

 

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель технології

18

 

Художня культура

 

 

Контрольна робота

 

 

 

08.04

2019

понеділок

 

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель технології

19

Геометрія

 

Контрольна робота

09.04.

2019

вівторок

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

20

Українська література

 

 

 

Контрольна робота

 

 

09.04.

2019

вівторок

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

21

 Екологія

 

Контрольна робота

 

 

09.04.

2019

вівторок

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

 

Графік

проведення річного оцінювання Таранова Данила, учня   9-Е класу

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Харків

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

Російська мова.  

 

 

Контрольна робота

 

 

14.05.

2019 вівторок

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР, учитель російської мови, 

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови

2

Фізична культура

Контрольна робота

14.05.

2019 вівторок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Баздирєва Д.О., учитель  фізичної культури

3

Географія

 

Контрольна робота

14.05.

2019 вівторок

12.00

 

 

 

Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саввіч О.М., учитель георафії

4

 

 

 

Українська мова

 

 

 

Контрольна робота

 

 

15.05.

2019 середа

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

5

 Фізика

 

Контрольна робота

15.05.

2019 середа

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

6

Музичне мистецтво

 

Контрольна робота

15.05.

2019       

середа

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Потоцький С.Г. – учитель музичного мистецтва

7

 

 

 

 Алгебра і початки аналізу

 

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

16.05.

2019 четвер

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

8

Хімія

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

16.05.

2019

четвер

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель хімії

9

 Біологія 

 

 Контрольна робота

16.05.

2019 четвер

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

10

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

 

 

Контрольна робота

 

 

17.05.

2019 п’ятниця

 

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови

11

 

 Інформатика

 

Контрольна робота

 

 

 

17.05.

2019 п’ятниця

 

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Риндіна Н.Ф.- учитель математики

12

Основи  здоров’я

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

17.05.

2019 п’ятниця

 

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР; учитель російської мови

чл.комісії: Зеленцова І.І. – учитель предмету «Основи здоров’я»

13

 

Основи правознавства

 

Контрольна робота

20.05.

2019

понеділок

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

14

Історія України

Контрольна робота

20.05.

2019

понеділок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

15

Всесвітня історія

 

Контрольна робота

    20.05.

2019

понеділок

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови.

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

16

 «Література» Інтегрований курс

Контрольна робота

21.05.

2019

вівторок

 

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісіїОзірна О.А., учитель української мови

17

Трудове навчання

 

Контрольна робота

21.05.

2019

вівторок

 

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісіїОруджев Р.Е., учитель образотворчого мистецтва

18

Геометрія

 

Контрольна робота

22.05.

2019

середа

 

10.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

19

Українська література

 

 

 

Контрольна робота

 

 

22.05.

2019 середа

11.30

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

20

Образотворче мистецтво

 

 

Контрольна робота

 

 

22.05.

2019 середа

13.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель образотворчого мистецтва

Графік

проведення річного оцінювання Таранова Нікіти, учня 11-Е класу

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Харків

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

Російська мова.  

 

 

Контрольна робота

 

 

14.05.

2019 вівторок

10.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР, учитель російської мови, 

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови

2

Фізична культура

Контрольна робота

14.05.

2019 вівторок

13.00

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Баздирєва Д.О., учитель  фізичної культури

3

Економіка

 

Контрольна робота

14.05.

2019 вівторок

15.00.

Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саввіч О.М., учитель георафії

4

 

 

 

Українська мова

 

 

 

Контрольна робота

 

 

15.05.

2019 середа

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

5

 Фізика

 

Контрольна робота

15.05.

2019 середа

12.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

6

Астрономія

 

Контрольна робота

15.05.

2019       

середа

15.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Потоцький С.Г. – учитель музичного мистецтва

7

 

 

 

 Алгебра і початки аналізу

 

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

16.05.

2019 четвер

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

8

Хімія

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

16.05.

2019

четвер

12.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель хімії

9

 Біологія 

 

 Контрольна робота

16.05.

2019 четвер

15.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

10

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

 

 

Контрольна робота

 

 

17.05.

2019 п’ятниця

 

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови

11

 

 Інформатика

 

Контрольна робота

 

 

 

17.05.

2019 п’ятниця

 

12.00

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Риндіна Н.Ф.- учитель математики

12

Захист Вітчизни

(«Основимедичнихзнань»)

Контрольна робота

17.05.

2019

п’ятниця

15.00

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР; учитель російської мови

Зеленцова І.І. – учитель Захисту Вітчизни («Основимедичнихзнань»)

 

13

 

Людина і світ

 

Контрольна робота

20.05.

2019

понеділок

10.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

14

Історія України

Контрольна робота

20.05.

2019

понеділок

15.00

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

15

Всесвітня історія

 

Контрольна робота

20.05.

2019

понеділок

16.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови.

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

16

 «Література» Інтегрований курс

Контрольна робота

21.05.

2019

вівторок

 

10.00

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісіїОзірна О.А., учитель української мови

17

Технології

 

Контрольна робота

21.05.

2019

вівторок

 

13.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель технології

18

 

Художня культура

 

 

Контрольна робота

 

 

 

21.05.

2019

вівторок

 

16.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель технології

19

Геометрія

 

Контрольна робота

22.05.

2019

середа

 

10.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

20

Українська література

 

 

 

Контрольна робота

 

 

22.05.

2019

середа

11.30

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

21

 Екологія

 

Контрольна робота

 

 

22.05.

2019 середа

13.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

 

Графік

проведення державної підсумкової атестації  за освітній рівень базової загальної середньої освіти учнів 9-х класів Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс «МИР» Харківської області»  

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Склад комісії для проведення державної підсумкової атестації

1

 

 

Математика

 

 

письмова

 

 

27.05.

2019

понеділок

 

 

09.00

 

 

Голова комісії –Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії: Дубініна І.Г., учитель математики; Риндіна Н.Ф., учитель математики

2

Українська мова

 

 

 

диктант

29.05

2019

середа

09.00

Голова комісії -Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови, О.Ю.Узулнікс,  учитель російської мови

3

Іноземна мова (англійська)

усна та письмова

31.05.

2019

п’ятниця

09.00

Голова комісії –Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови,   Озірна О.А., учитель української мови

Графік

проведення державної підсумкової атестації  за освітній рівень базової загальної середньої освіти Таранова Данила,  учня 9-Е класу Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс «МИР» Харківської області»  

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Склад комісії для проведення державної підсумкової атестації

1

 

 

Математика

 

 

письмова

 

 

10.06.

2019

понеділок

 

 

09.00

 

 

Голова комісії –Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики; Риндіна Н.Ф.- учитель математики;

2

Українська мова

 

 

 

диктант

12.06.

2019

середа

09.00

Голова комісії -Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови, О.Ю.Узулнікс – учитель російської мови

3

Іноземна мова (англійська)

усна та письмова

14.06.

2019

п’ятниця

09.00

Голова комісії –Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови,   Озірна О.А., учитель української мови