ДПА

Державна підсумкова атестація здобувачів освіти (ДПА) — форма контролю відповідності результатів навчання здобувачів освіти вимогам державних стандартів загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти. Атестація може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Нормативно-правові документи:

Наказ Міністерства освіти і науки України № 1369 від 07.12.2018 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти»

* Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 463 від 30.03.2020 року учні, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, звільнюються від проходження державної підсумкової атестації у 2019/2020 навчальному році.