ДПА

Державна підсумкова атестація здобувачів освіти (ДПА) — форма контролю відповідності результатів навчання здобувачів освіти вимогам державних стандартів загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти. Атестація може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Нормативно-правові документи:

Наказ Міністерства освіти і науки України № 192 від 20.02.2015 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2014/2015 навчальному році»
Наказ Міністерства освіти і науки України № 1547 від 30.12.2014 «Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти»

* Графіки проведення річних контрольних робіт учнями-екстернами Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс «МИР»у містах складаються.