ДПА

Державна підсумкова атестація здобувачів освіти (ДПА) — форма контролю відповідності результатів навчання здобувачів освіти вимогам державних стандартів загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти. Атестація може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Нормативно-правові документи

Наказ Міністерства освіти і науки України № 192 від 20.02.2015 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2014/2015 навчальному році»
Наказ Міністерства освіти і науки України № 1547 від 30.12.2014 «Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти»

 

Графік (по класах)

проведення річних контрольних робіт учнями-екстернами

Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс «МИР»

Харківської області» 2018/2019 навчальній рік

 

Одесса

1-Е клас

25.04.2019

26.04.2019

27.04.2019

02.05.2019

03.05.2019

04.05.2019

1. Навчання грамоти

(1 клас з  російською мовою навчання)

2.Образотворче мистецтво

 

1. Українська мова

 

 

 

 

 1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

  

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Дизайн і технології

 

 

 1.Я досліджую світ

2.Музичне мистецтво

 

2-Е клас

1.Російська мова

2.Літературне читання (російське)

3.Образотворче мистецтво

 

1. Українська мова

2.Літературне читання

3.Природознавство

  

 

1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

 

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Трудове навчання

 

1.Я у світі

2.Інформатика

3.Музичне мистецтво

 

 

3-Е клас

1.Російська мова

2.Літературне читання (російське)

3.Образотворче мистецтво

 

1. Українська мова

2.Літературне читання

3.Природознавство

  

 

1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

 

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Трудове навчання

 

1.Я у світі 

2.Інформатика

3.Музичне мистецтво

 

 

                                                                                                         

 

                                                                                                         

 

 

 

 

 

                                                                                                              4-Е клас

25.04.2019

26.04.2019

27.04.2019

02.05.2019

03.05.2019

20.05.19

21.05.19

1.Російська мова 

2.Літературне читання (російське)

3.Образотворче мистецтво

1. Українська мова

2.Літературне читання

3.Природознавство

  

 

1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

 

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Дизайн і технології

 3.Трудове навчання

1.Я у світі 

2.Інформатика

3.Музичне мистецтво

 

ДПА

математика

ДПА

Українська мова

 

 

Київ

1-Е клас

06.05.2019

07.05.2019

08.05.2019

10.05.2019

11.05.2019

12.05.2019

1. Російська мова  2.Образотворче мистецтво

 

  Навчання грамоти

(1 клас з українською мовою навчання)

 

 

 

 1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

  

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Дизайн і технології

 

 

 1.Я досліджую світ

2.Музичне мистецтво

 

2-Е клас

1.Російська мова

2.Літературне читання (російське)

3.Образотворче мистецтво

 

1. Українська мова

2.Літературне читання

3.Природознавство

  

 

1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

 

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Трудове навчання

 

1.Я у світі 

2.Інформатика

3.Музичне мистецтво

 

 

3-Е клас

1.Російська мова 

2.Літературне читання (російське)

3.Образотворче мистецтво

 

1. Українська мова

2.Літературне читання

3.Природознавство

  

 

1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

 

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Трудове навчання

 

1.Я у світі 

2.Інформатика

3.Музичне мистецтво

 

 

                                                                                              

 

                                                                                                 4-Е клас

 

 

22.05.19

 

 

23.05.19

1.Російська мова 

2.Літературне читання (російське)

3.Образотворче мистецтво

 

1. Українська мова

2.Літературне читання

3.Природознавство

  

 

1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

 

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Трудове навчання

 

1.Я у світі 

2.Інформатика

3.Музичне мистецтво

 

ДПА

математика

ДПА

Українська мова

 

Харків

 

1-Е клас

 

13.05.2019

14.05.2019

15.05.2019

16.05.2019

17.05.2019

18.05.2019

1. Навчання грамоти

(1 клас з  російською мовою навчання)

 2.Образотворче мистецтво

 

1.Українська мова

 

 

 

 

 1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

  

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Дизайн і технології

 

 

 

 1.Я досліджую світ

2.Музичне мистецтво

 

2-Е клас

1.Російська мова

2.Літературне читання (російське)

3.Образотворче мистецтво

 

1. Українська мова

2.Літературне читання

3.Природознавство

  

 

1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

 

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Трудове навчання

 

1.Я у світі 

2.Інформатика

3.Музичне мистецтво

 

 

3-Е клас

1.Російська мова 

2.Літературне читання (російське)

3.Образотворче мистецтво

 

1. Українська мова

2.Літературне читання

3.Природознавство

  

 

1.Математика

2.Фізична культура

3.Основи  здоров’я

 

1.Іноземна мова

(англійська)

2.Трудове навчання

 

1.Я у світі 

2.Інформатика

3.Музичне мистецтво

 

 

         

 

 

 

 

Харків

 

 

5-Е клас

 

 

02.05.2019

03.05.2019

04.05.2019

06.05.2019

07.05.2019

08.05.2019

1. Російська мова.

2.  Природознавство

3. Образотворче мистецтво

1.Українська мова

2. Музичне мистецтво

 

 

1.Математика

2. Фізична культура

 

 

1. Іноземна мова

(англійська)

2. Інформатика

3. Основи  здоров’я

 

1.Українська література

2. Історія України

 

1. Трудове навчання

2. «Література» Інтегрований курс

6-Е клас

1. Російська мова.

2.  Біологія

3. Образотворче мистецтво

1.Українська мова

 

2. Музичне мистецтво

 

 

1.Математика

 

2. Географія

 

2. Фізична культура

1. Іноземна мова

(англійська)

2. Інформатика

3. Основи  здоров’я

 

1.Українська література

2. Історія України

3. Всесвітня історія

 

1. Трудове навчання

 

2. «Література» Інтегрований курс

 

 

 

 

                  7-Е клас

 

 

02.05.2019

03.05.2019

04.05.2019

06.05.2019

07.05.2019

08.05.2019

10.05.2019

1. Російська мова.

2. Біологія 3.Образотворче мистецтво

1.Українська мова

2.Фізика

2. Музичне мистецтво

 

 

1.Алгебра і початки аналізу

2.Географія

3. Фізична культура

 

 

1. Іноземна мова

(англійська)

2. Інформатика

3. Основи  здоров’я

 

1.Українська література

2. Історія України

3.Всесвітня історія

 

1.Геометрія

2. Трудове навчання

3. «Література» Інтегрований курс

1.Хімія

 

 

 

 

8-Е клас

 

 

1. Російська мова.

2. Біологія 3.Образотворче мистецтво

1.Українська мова

2.Фізика

2. Музичне мистецтво

 

 

1.Алгебра і початки аналізу

2.Географія

3. Фізична культура

 

 

1. Іноземна мова

(англійська)

2. Інформатика

3. Основи  здоров’я

 

 

 

1.Українська література

2. Історія України

3.Всесвітня історія

 

1.Геометрія

2. Трудове навчання

3. «Література» Інтегрований курс

1.Хімія

 

02.05.2019

03.05.2019

04.05.2019

06.05.2019

07.05.2019

08.05.2019

10.05.2019

 

 

 

                       9-Е клас

 

 

1. Російська мова.

2. Біологія 3.Образотворче мистецтво

1.Українська мова

2.Фізика

2. Музичне мистецтво

 

 

1.Алгебра і початки аналізу

2.Географія

3. Фізична культура

 

 

1. Іноземна мова

(англійська)

2. Інформатика

3. Основи  здоров’я

 

1.Українська література

2. Історія України

3.Всесвітня історія

 

1.Геометрія

2. Трудове навчання

3. «Література» Інтегрований курс

1.Хімія

2. Основи правознавства

 

 

 

 

                  10-Е клас

 

 

1. Російська мова та література (інтегрований курс)

2. Біологія і екологія

1.Українська мова

2.Фізика і астрономія

 

 

 

1.Алгебра і початки аналізу

2.Географія

3. Фізична культура

 

 

1. Іноземна мова

(англійська)

2. Інформатика

3. Захист Вітчизни

(«Основи медичних знань»)

1.Українська література

2. Історія України

3.Всесвітня історія

 

1.Геометрія

2. Технології

 

1.Хімія

2.Правознавство

3. Громадянська освіта

 

 

 

 

                  11-Е клас

 

 

1.Література (інтегрований курс)

2. Біологія 

3. Художня культура

1.Українська мова

2. Астрономія

3. Фізика 

 

1.Алгебра і початки аналізу

2. Економіка

3. Фізична культура

 

 

1. Іноземна мова

(англійська)

2. Інформатика

3. Захист Вітчизни

(«Основи медичних знань»)

1.Українська література

2. Історія України

3.Всесвітня історія

 

1.Геометрія

2. Технології

3.Російська мова

 

1.Хімія

2. Людинв і світ

3.Екологія

 

        

 

Графік

проведення річного оцінювання учнів-екстернів початкової школи

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Одеса

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

 

 

 2

 

 

 3

Російська мова. Навчання грамоти

(1 клас з  російською мовою навчання)

Російська мова

(2-4 клас)

Літературне читання (російське)

(2-4 клас)

Образотворче мистецтво

 (1-4 клас)

Контрольна робота

 

 

Контрольна робота

Контрольна робота

 

Контрольна робота

25.04.

2019 четвер    

09.00

 

 

 

 

 

10.00

 

 

 

11.00

Голова комісії – Павіченко Ю.В.,

директор,    

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

4

 

 

 

 

 

 

 5

 

 

 6

Українська мова. Навчання грамоти

(1 клас з українською мовою навчання)

Українська мова

(2-4 клас)

Літературне читання

(2-4 клас)

Природознавство

(2-4 клас)

 

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

 

 

Контрольна робота

 

Контрольна   робота

26.04.

2019 

п’ятниця

 

9.00

 

 

 

 

09.00

 

10.00

 

 

11.00

Голова комісії – Павіченко Ю.В.,

директор,    

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

7

 

  8

 

9

Математика

(1-4 клас)

Фізична культура

(1-4 клас)

Основи  здоров’я

(1-4 клас)

 

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна     робота

27.05.

2019

субота

 

09.00

 

10.00

 

11.00

Голова комісії – Павіченко Ю.В.,

директор,    

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

10

 

 

 

11

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

 (1-4 клас)

 

Дизайн і технології

(1 клас) 

Трудове навчання

(2-4 клас)

 

Контрольна робота

Контрольна робота

02.05.

2019

четвер

09.00

 

 

 

10.00

 

 

10.00

 

Голова комісії – Павіченко Ю.В.,

директор,    

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

12

 

 

 13

Я досліджую світ

(1 клас)

Я у світі (2-4 клас)

Інформатика

 (2-4 клас)

Контрольна

робота

 

Контрольна

робота

03.05.

2019

п’ятниця

09.00

 

09.00

 

10.00

Голова комісії – Павіченко Ю.В.,

директор,    

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

 

 

                                           

 

Директор                               Павіченко Ю.В.

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

 

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

Графік

проведення державної підсумкової атестації  за освітній рівень початкової загальної середньої освіти учнів-екстернів 4-Е класу м. Одеса

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»    

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Склад комісії для проведення державної підсумкової атестації

1

 

 

 

 

Математика

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

20.05.

2019

субота

 

 

 

09.00

 

 

 

 

Голова комісії –Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів,

Дубініна І.Г., вища освіта, учитель математики

 

2

 

Українська мова

 

Контрольна робота

 

   21.05.

2019

понеділок

 

09.00

  Голова комісії –Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії – Симонян вища освіта, учитель початкових класів, Озірна О.А., учитель української мови

 

 

 

Директор                               Павіченко Ю.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

Графік

проведення річного оцінювання учнів-екстернів початкової школи

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Київ

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

 

 

 2

 

  3

Російська мова. Навчання грамоти

(1 клас з  російською мовою навчання)

Російська мова

(2-4 клас)

Літературне читання (російське) (2-4 клас)

Образотворче мистецтво (1-4 клас)

Контрольна робота

 

 

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна робота

06.05.

2019 субота  

09.00

 

 

 

09.00

 

10.00

 

11.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор    

чл.комісії – Філіна А.О., вища освіта, учитель початкових класів

4

 

 

 

 

 

 

 5

 

 

 6

Українська мова. Навчання грамоти

(1 клас з українською мовою навчання)

Українська мова

(2-4 клас)

Літературне читання

(2-4 клас)

 

Природознавство

(2-4 клас)

 

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

 

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

 

07.05.

2019

 понеділок

 

9.00

 

 

 

 

09.00

 

10.00

 

 

11.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор    

чл.комісії – Філіна А.О., вища освіта, учитель початкових класів

7

 

  8

 

9

Математика

(1-4 клас)

Фізична культура

(1-4 клас)

Основи  здоров’я

(1-4 клас

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна     робота

08.05.

2019

вівторок

 

09.00

 

10.00

 

11.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор    

чл.комісії –  Філіна А.О.,  вища освіта, учитель початкових класів

10

 

 11

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

(1-4 клас)

Дизайн і технології

(1 клас) 

Трудове навчання

(2-4 клас)

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

Контрольна робота

10.05.

2019

п’ятниця

09.00

 

 

10.00

 

10.00

 

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор    

чл.комісії –  Філіна А.О.,  вища освіта, учитель початкових класів

12

 

 

 

13

Я досліджую світ

(1 клас)

Я у світі (2-4 клас)

Інформатика

 (2-4 клас)

Контрольна

робота

Контрольна

робота

Контрольна

робота

11.05.

2019

субота

 

09.00

 

09.00

 

10.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор    

чл.комісії – Філіна А.О., вища освіта, учитель початкових класів

 

 

 

 

Директор                               Павіченко Ю.В.

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

Графік

проведення державної підсумкової атестації  за освітній рівень початкової загальної середньої освіти учнів-екстернів 4-Е класу м. Київ

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»    

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Склад комісії для проведення державної підсумкової атестації

1

 

 

 

 

Математика

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

22.05.

2019

   середа

 

 

 

09.00

 

 

 

 

Голова комісії–Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії – Філіна А.О., вища освіта, учитель початкових класів,

Дубініна І.Г., вища освіта, учитель математики

 

2

 

Українська мова

 

Контрольна робота

 

23.05.

2019

четвер

 

 

09.00

Голова комісії–Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії – Філіна А.О., вища освіта, учитель початкових класів, Озірна О.А., учитель української мови

 

 

 

Директор                               Павіченко Ю.В.

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

Графік

проведення річного оцінювання учнів-екстернів початкової школи

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Харків

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

 

 

 2

 

 

 3

Російська мова. Навчання грамоти

(1 клас з  російською мовою навчання)

Російська мова

(2-4 клас)

Літературне читання (російське)

(2-4 клас)

Образотворче мистецтво (1-4 клас)

Контрольна робота

 

 

Контрольна робота

Контрольна робота

 

Контрольна робота

13.05.

2019 

понеділок

09.00

 

 

 

09.00

 

10.00

 

 

11.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В., директор,    

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

4

 

 

 

 

 

 

 5

 

 

 6

Українська мова. Навчання грамоти

(1 клас з українською мовою навчання)

Українська мова

(2-4 клас)

Літературне читання

(2-4 клас)

 

Природознавство

(2-4 клас)

 

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

 

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

 

14.05.

2019 вівторок

 

 

 

 

 

9.00

 

 

 

 

 

09.00

 

10.00

 

11.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор    

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

7

 

8

 

9

Математика

 

Фізична культура

 

Основи  здоров’я

 

Контрольна робота

Контрольна робота

Контрольна     робота

15.05.

2019 середа

 

 

9.00

 

 

10.00

 

11.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор    

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

10

 

 

11

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

(1-4 клас)

Дизайн і технології

(1 клас) 

Трудове навчання

(2-4 клас)

 

Контрольна робота

Контрольна робота

16.05.

2019 четвер

 

9.00

 

 

10.00

 

10.00

Голова комісії – Павиченко Ю.В.,

директор    

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

12

 

 

 

13

Я досліджую світ

(1 клас)

Я у світі

(2-4 клас)

Інформатика

 (2-4 клас)

Контрольна

робота

Контрольна

робота

Контрольна

робота

17.05.

2019 п’ятниця

 

 

09.00

 

09.00

 

12.00

Головакомісії–Павиченко Ю.В.,

директор   

чл.комісії – Симонян Е.М., вища освіта, учитель початкових класів

 

 

 

Директор                               Павіченко Ю.В.

                                                                                    

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                           ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

Графік

проведення річного оцінювання учнів-екстернів 5-Е – 9-Е класів

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Харків

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

Російська мова.  

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

 

 

02.05.

2019 четвер

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР, учитель російської мови, 

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови

2

Природознавство

 (5 клас)

 

Біологія 

(6-9 клас)

Контрольна робота

 

 

Контрольна робота

02.05.

2019 четвер

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

3

Образотворче мистецтво

(5-9 клас)

 

 

Контрольна робота

 

 

02.05.

2019 четвер

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель образотворчого мистецтва,

4

 

 

 

Українська мова

(5-9 клас)

 

 

 

Контрольна робота

 

 

03.05.

2019 п’ятниця

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

5

 Фізика

(7-9 клас)

Контрольна робота

03.05.

2019 п’ятниця

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

6

Музичне мистецтво

 (5-9 клас)

 

Контрольна робота

03.05.

2019 п’ятниця

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Потоцький С.Г. – учитель музичного мистецтва

7

 

 

 

Математика

(5-6 клас),

алгебра і початки аналізу

(7-9 клас)

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

04.05.

2019 субота

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

8

Географія

(6-9 клас)

Контрольна робота

04.05.

2019 субота

10.30

Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саввіч О.М., учитель георафії

9

Фізична культура

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

04.05.

2019 субота

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Баздирєва Д.О., учитель  фізичної культури

10

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

(5-9 клас)

 

 

Контрольна робота

 

 

06.05.

2019 понеділок

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови

11

 

  Інформатика

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

 

 

 

06.05.

2019

понеділок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

 чл.комісії: Риндіна Н.Ф.- учитель математики

12

Основи  здоров’я

 

(5-9 клас)

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

06.05.

2019

понеділок

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР; учитель російської мови

чл.комісії: Зеленцова І.І. – учитель предмету «Основи здоров’я»

13

 

Українська література

(5-9 клас)

 

 

Контрольна робота

     07.05.

2019

вівторок

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

 

14

Історія України

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

07.05.

2019

вівторок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

15

Всесвітня історія

(6-9 клас)

Контрольна робота

07.05.

2019 вівторок

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови.

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

16

Геометрія

(7-9 клас)

Контрольна робота

08.05.

2019

 середа

 

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

17

Трудове навчання

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

08.05.

2019

 середа

 

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії:  Гуржий О.М., учитель трудового навчання Озірна О.А., учитель української мови

18

 «Література» Інтегрований курс

(5-9 клас)

 

Контрольна робота

08.05.

2019

 середа

 

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії Озірна О.А., учитель української мови

19

Хімія

(7-9 клас)

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

10.05.

2019

п’ятниця

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель хімії

20

Основи правознавства

(9 клас)

Контрольна робота

10.05.

2019

п’ятниця

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

 

 

Директор                               Павіченко

 

 

 

 

 

                                                                                     ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

Графік

проведення річного оцінювання учнів-екстернів 10-11-Е класів

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Харків

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

Російська мова та література (10 клас)

 

«Література» Інтегрований курс

(11 клас)

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

 

02.05.

2019 четвер

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови

2

Біологія і екологія (10 клас)

 

Біологія 

(11 клас)

 

Контрольна робота

 

Контрольна робота

02.05.

2019 четвер

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитеь біології

3

Художня культура

(11 клас)

 

 

 

 

Контрольна робота

02.05.

2019 четвер

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Оруджев Р.Е.  

4

 

 

 

Українська мова

 

 

 

Контрольна робота

 

 

03.05.

2019 п’ятниця

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

5

 Фізика

 і астрономія

(10 клас)

 

Астрономія

(11 клас)

Контрольна робота

03.05.

2019 п’ятниця

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

6

Фізика (11клас)

 

Контрольна робота

03.05.

2019 п’ятниця

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

7

 

 

 

Алгебра і початки аналізу

 

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

  04.05.

2019 субота 

09.00

 

 

 

Голова комісії –

Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

8

Географія

(10 клас)

 

Економіка

(11 клас)

Контрольна робота

04.05.

2019 субота

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саввіч О.М.

9

Фізична культура

Контрольна робота

04.05.

2019 субота

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Д.О.Баздирєва, учитель  фізичної культури

10

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

 

 

Контрольна робота

 

 

06.05.

2019

понеділок

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови

11

Інформатика

 

 

Контрольна робота

06.05.

2019

понеділок

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії:  Риндіна Н.Ф.- учитель математики

12

Захист Вітчизни

(«Основи медичних знань»)

Контрольна робота

06.05.

2019

понеділок

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР; учитель російської мови

Зеленцова І.І. – учитель Захисту Вітчизни («Основи медичних знань»)

 

13

Українська література

Контрольна робота

07.05.

2019

вівторок

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

14

Історія України

Контрольна робота

07.05.

2019 вівторок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

15

Всесвітня історія

 

Контрольна робота

07.05.

2019 вівторок

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії, Озірна О.А., учитель української мови

16

Геометрія

 

Контрольна робота

 

 

 

08.05.

2019

 середа

 

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

17

Технології

 

 

 

Контрольна робота

08.05.

2019

 середа

 

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Оруджев Р.Е. — учитель технології

18

 

Російська мова

(11 клас)

Контрольна робота

08.05.

2019

 середа

 

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії Озірна О.А., учитель української мови

19

 

Хімія

Контрольна робота

10.05.

2019

п’ятниця

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель хімії

20

 Правознавство

(10 клас)

Людинв і світ

(11 клас)

Контрольна робота

10.05.

2019

п’ятниця

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

21

Екологія (11 клас)

Контрольна робота

10.05.

2019

п’ятниця

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

Директор                               Павіченко

 

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

Графік

проведення річного оцінювання Онищенко Олександра, учня 11-Е класу

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Харків

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

Російська мова.  

 

 

Контрольна робота

 

 

01.04.

2019

понеділок

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР, учитель російської мови, 

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови

2

Фізична культура

Контрольна робота

01.04.

2019

понеділок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Баздирєва Д.О., учитель  фізичної культури

3

Економіка

 

Контрольна робота

01.04.

2019

понеділок

12.00

 

 

 

Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саввіч О.М., учитель георафії

4

 Фізика

 

Контрольна робота

02.04

2019 вівторок

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

5

Астрономія

 

Контрольна робота

02.04

2019 вівторок

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Потоцький С.Г. – учитель музичного мистецтва

6

Українська мова

 

 

 

Контрольна робота

 

 

02.04

2019 вівторок

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

7

 

 

 

Хімія

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

03.04.

2019 середа   

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель хімії

8

 Алгебра і початки аналізу

 

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

03.04.

2019 середа   

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

9

 Біологія 

 

 Контрольна робота

03.04.

2019 середа   

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

 

 

Контрольна робота

 

 

04.04

2019 четвер

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови

11

 

  Інформатика

 

Контрольна робота

 

 

 

04.04

2019 четвер

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

 чл.комісії: Риндіна Н.Ф.- учитель математики

12

Захист Вітчизни

(«Основи медичних знань»)

Контрольна робота

04.04

2019 четвер

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР; учитель російської мови

Зеленцова І.І. – учитель Захисту Вітчизни («Основи медичних знань»)

 

13

 

Людина і світ

 

Контрольна робота

05.04

2019

п’ятниця

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

14

Історія України

Контрольна робота

05.04

2019

п’ятниця

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

15

Всесвітня історія

 

Контрольна робота

05.04

2019

п’ятниця

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови.

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

16

 «Література» Інтегрований курс

Контрольна робота

08.04

2019

понеділок

 

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії Озірна О.А., учитель української мови

17

Технології

 

Контрольна робота

08.04

2019

понеділок

 

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель технології

18

 

Художня культура

 

 

Контрольна робота

 

 

 

08.04

2019

понеділок

 

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель технології

19

Геометрія

 

Контрольна робота

09.04.

2019

вівторок

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

20

Українська література

 

 

 

Контрольна робота

 

 

09.04.

2019

вівторок

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

21

 Екологія

 

Контрольна робота

 

 

09.04.

2019

вівторок

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

 

 

 

Директор                               Павіченко

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

Графік

проведення річного оцінювання Таранова Данила, учня   9-Е класу

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Харків

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

Російська мова.  

 

 

Контрольна робота

 

 

14.05.

2019 вівторок

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР, учитель російської мови, 

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови

2

Фізична культура

Контрольна робота

14.05.

2019 вівторок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Баздирєва Д.О., учитель  фізичної культури

3

Географія

 

Контрольна робота

14.05.

2019 вівторок

12.00

 

 

 

Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саввіч О.М., учитель георафії

4

 

 

 

Українська мова

 

 

 

Контрольна робота

 

 

15.05.

2019 середа

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

5

 Фізика

 

Контрольна робота

15.05.

2019 середа

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

6

Музичне мистецтво

 

Контрольна робота

15.05.

2019       

середа

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Потоцький С.Г. – учитель музичного мистецтва

7

 

 

 

 Алгебра і початки аналізу

 

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

16.05.

2019 четвер   

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

8

Хімія

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

16.05.

2019

четвер

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель хімії

9

 Біологія 

 

 Контрольна робота

16.05.

2019 четвер

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

10

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

 

 

Контрольна робота

 

 

17.05.

2019 п’ятниця

 

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови

11

 

  Інформатика

 

Контрольна робота

 

 

 

17.05.

2019 п’ятниця

 

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

 чл.комісії: Риндіна Н.Ф.- учитель математики

12

Основи  здоров’я

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

17.05.

2019 п’ятниця

 

12.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР; учитель російської мови

чл.комісії: Зеленцова І.І. – учитель предмету «Основи здоров’я»

13

 

Основи правознавства

 

Контрольна робота

20.05.

2019

понеділок

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

14

Історія України

Контрольна робота

20.05.

2019

понеділок

10.30

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

15

Всесвітня історія

 

Контрольна робота

    20.05.

2019

понеділок

12.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови.

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

16

 «Література» Інтегрований курс

Контрольна робота

21.05.

2019

вівторок

 

09.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії Озірна О.А., учитель української мови

17

Трудове навчання

 

Контрольна робота

21.05.

2019

вівторок

 

10.30

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії Оруджев Р.Е., учитель образотворчого мистецтва

18

Геометрія

 

Контрольна робота

22.05.

2019

середа

 

10.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

19

Українська література

 

 

 

Контрольна робота

 

 

22.05.

2019 середа

11.30

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

20

Образотворче мистецтво

 

 

Контрольна робота

 

 

22.05.

2019 середа   

13.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель образотворчого мистецтва

 

 

Директор                               Павіченко

 

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

Графік

проведення річного оцінювання Таранова Нікіти, учня 11-Е класу

 Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс

 «МИР» Харківської області»   у місті Харків

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Прізвища, імя по батькові учителів, які проводять річне оцінювання

1

 

 

 

Російська мова.  

 

 

Контрольна робота

 

 

14.05.

2019 вівторок

10.00

 

 

 

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР, учитель російської мови, 

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови

2

Фізична культура

Контрольна робота

14.05.

2019 вівторок

13.00

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Баздирєва Д.О., учитель  фізичної культури

3

Економіка

 

Контрольна робота

14.05.

2019 вівторок

15.00.

Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Саввіч О.М., учитель георафії

4

 

 

 

Українська мова

 

 

 

Контрольна робота

 

 

15.05.

2019 середа

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

5

 Фізика

 

Контрольна робота

15.05.

2019 середа

12.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

6

Астрономія

 

Контрольна робота

15.05.

2019       

середа

15.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Гулій О.Б., учитель фізики

7

 

 

 

 Алгебра і початки аналізу

 

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

16.05.

2019 четвер   

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

8

Хімія

 

 

 

 

Контрольна робота

 

 

 

16.05.

2019

четвер

12.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель хімії

9

 Біологія 

 

 Контрольна робота

16.05.

2019 четвер

15.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

10

 

 

 

Іноземна мова

(англійська)

 

 

Контрольна робота

 

 

17.05.

2019 п’ятниця

 

09.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови

11

 

  Інформатика

 

Контрольна робота

 

 

 

17.05.

2019 п’ятниця

 

12.00

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови

 чл.комісії: Риндіна Н.Ф.- учитель математики

12

Захист Вітчизни

(«Основи медичних знань»)

Контрольна робота

17.05.

2019

п’ятниця

15.00

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс, заступник директора з НВР; учитель російської мови

Зеленцова І.І. – учитель Захисту Вітчизни («Основи медичних знань»)

 

13

 

Людина і світ

 

Контрольна робота

20.05.

2019

понеділок

10.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

14

Історія України

Контрольна робота

20.05.

2019

понеділок

15.00

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

15

Всесвітня історія

 

Контрольна робота

20.05.

2019

понеділок

16.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови.

чл.комісії: Саламадін І.М. – учитель історії

16

 «Література» Інтегрований курс

Контрольна робота

21.05.

2019

вівторок

 

10.00

Голова комісії – О.Ю.Узулнікс,

заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії Озірна О.А., учитель української мови

17

Технології

 

Контрольна робота

21.05.

2019

вівторок

 

13.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель технології

18

 

Художня культура

 

 

Контрольна робота

 

 

 

21.05.

2019

вівторок

 

16.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Оруджев Р.Е., учитель технології

19

Геометрія

 

Контрольна робота

22.05.

2019

середа

 

10.00

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики

20

Українська література

 

 

 

Контрольна робота

 

 

22.05.

2019

середа

11.30

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Озірна О.А., учитель української мови

21

 Екологія

 

Контрольна робота

 

 

22.05.

2019 середа   

13.00

 

 

 

Голова комісії –Узулнікс О.Ю., заступник директора з НВР, учитель російської мови

чл.комісії: Яценко Л.О., учитель біології

 

 

 

 

Директор                               Павіченко

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

 

 

Графік

проведення державної підсумкової атестації  за освітній рівень базової загальної середньої освіти учнів 9-х класів Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс «МИР» Харківської області»    

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Склад комісії для проведення державної підсумкової атестації

1

 

 

Математика

 

 

письмова

 

 

27.05.

2019

понеділок

 

 

09.00

 

 

Голова комісії – Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії: Дубініна І.Г., учитель математики; Риндіна Н.Ф., учитель математики

2

Українська мова

 

 

 

диктант

29.05

2019

середа

09.00

Голова комісії -Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови, О.Ю.Узулнікс,  учитель російської мови

3

Іноземна мова (англійська)

усна та письмова

31.05.

2019

п’ятниця

09.00

Голова комісії – Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови,   Озірна О.А., учитель української мови

 

 

 

Директор                               Павіченко Ю.В.

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор Приватного

НВК  «МИР»

                                                                                                                                                      ______Ю.В.Павіченко

                                                                               «04» квітня 2019 року

 

 

 

Графік

проведення державної підсумкової атестації  за освітній рівень базової загальної середньої освіти Таранова Данила,  учня 9-Е класу Приватного закладу «Харківський навчально-виховний комплекс «МИР» Харківської області»    

 

 

з/п

Предмет

Форма проведення атестації

Дата

Час

Склад комісії для проведення державної підсумкової атестації

1

 

 

Математика

 

 

письмова

 

 

10.06.

2019

понеділок

 

 

09.00

 

 

Голова комісії –Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії: Дубініна І.Г.- учитель математики; Риндіна Н.Ф.- учитель математики;

2

Українська мова

 

 

 

диктант

12.06.

2019

середа

09.00

Голова комісії -Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії:  Озірна О.А., учитель української мови, О.Ю.Узулнікс – учитель російської мови

3

Іноземна мова (англійська)

усна та письмова

14.06.

2019

п’ятниця

09.00

Голова комісії –Ю.В.Павіченко,  директор, учитель біології,

чл.комісії: Келюх О.Ю. – учитель англійської мови,   Озірна О.А., учитель української мови

 

 

 

Директор                               Павіченко Ю.В.