Наш МИР

років роботи
майстрів
випускників

Ліцей «МИР» — «Майстерня Індивідуального Розвитку» —

це школа нового типу:

— індивідуальний підхід у навчанні: в кожному класі не більше 12 дітей —  для кожного індивідуальні освітні траєкторії;

— російська мова навчання та додаткові години української мови в кожному класі;

— школа I-II ступеня (1-9 класи) з поглибленим вивченням англійської мови, інформатики, інших іноземних мов;

— багатопрофільний ліцей (10-11 класи) з можливістю вивчення профільних предметів англійською мовою;

— можливість навчання віддалено на екстернаті;

— творчі студії, актуальні спортивні секції;

— професійні консультації психолога;

— відсутність рейтингів. У нас не порівнюють дітей між собою. У кожного свій потенціал, який максимально розвивають;

— можливості для навчання дітей з особливими потребами;

— платформа для реалізації міжнародних освітніх проєктів;

— найкраща команда майстрів. Ми зібрали професіоналів своєї справи з унікальним досвідом і великим бажанням їм ділитися. Кожен член команди — педагог за покликанням, вчить з задоволенням і розширює власні горизонти із захопленням. Викладачі постійно працюють над собою, проходять навчання як в Україні, так і за кордоном;

— зручне розташування в елітному районі міста, подалі від міського шуму та ближче до дому.

Навчальний рік в школі триває з вересня по червень.
Навчаємося з понеділка по п'ятницю.
З 9:00 до 17:30.

Директор ліцею Юлія Володимирівна Павіченко —

про його створення

Ідея створення Ліцею прийшла мені влітку 2011 року. В цьому ж році ми отримали ліцензію і відкрилися. МІР — це абревіатура від слів Майстерня Індивідуального Розвитку. У цій назві і закладена концепція школи. У нашому ліцеї майстри всі: і вчителі, і діти, і батьки. Ми навчаємо одне одного і навчаємося одне в одного. Майстри-вчителі підбирають індивідуальні ключики до кожного вихованця «МИРу», знаходять його власний потенціал і максимально розкривають. 

Ми працюємо, синтезуючи традиційну систему академічної освіти та інноваційні форми кращих зарубіжних аналогів. Ліцей «МИР» — член Міжнародної асоціації директорів шкіл (ICP), Європейської асоціації директорів шкіл (ESHA), Асоціації «Відроджені гімназї України».

 Сьогоднішній «МИР» — це навчально-виховний комплекс, в якому навчаються діти від 6 до 17 років. Тобто ми маємо початкову школу, середню і профільну старшу. Невеликі класи до 12 дітей дозволяють організовувати найрізноманітніші форми навчальної та виховної роботи так, щоб ніхто з учнів ні на секунду не випав з поля уваги вчителя. 

У нас чудове харчування, комплексний психологічний супровід, постійне медичне обслуговування, безліч студій та секцій. Наш шумовий оркестр «МИРова компанія» виступає на сцені Харківської філармонії, виконуючи класичну музику разом з органом. Ми маємо всі можливості для успішної освіти і розвитку наших ліцеїстів. 

Ми пишаємося тим, що в нашому «МИРі» немає конкурсного відбору. До нас можуть вступити всі охочі. Також вважаємо, що вміння навчати зручних дітей — це не ознака педагогічного професіоналізму. Ми пишаємося тим, що двері нашої школи відкриті і для дітей з особливими потребами — наприклад, з аутизмом. 

Ми — єдина школа в Україні, яка серйозно займається інтеграцією дітей з РАС (розлади аутистичного спектру), СДУГ і іншими особливостями в нормативне середовище. Наш успішний досвід в цьому напрямку недавно був високо оцінений ізраїльськими фахівцями. 

«МИР» — школа рівних можливостей!