Наш МИР

випускників

Ліцей «МИР» — «Майстерня Індивідуального Розвитку» —

це школа нового типу:

— індивідуальний підхід у навчанні: в кожному класі не більше 12 дітей і у більшості — індивідуальні програми розвитку;

— російська мова навчання плюс додаткові години української мови в кожному класі;

— школа I-II ступеня (1-9 класи) з поглибленим вивченням англійської мови, інформатики, інших іноземних мов;

— багатопрофільний ліцей (10-11 класи) з можливістю вивчення профільних предметів англійською мовою;

— можливість навчання віддалено на екстернаті;

— творчі студії, актуальні спортивні секції;

— професійні консультації психолога;

— відсутність рейтингів. У нас не порівнюють дітей між собою. У кожного свій потенціал, який максимально розвивають;

— можливості для навчання дітей з особливими потребами;

— платформа для реалізації міжнародних освітніх проектів;

— найкраща команда майстрів. Ми зібрали професіоналів своєї справи з унікальним досвідом і великим бажанням їм ділитися. Кожен член команди — педагог за покликанням, вчить з задоволенням і розширює власні горизонти із захопленням. Викладачі постійно працюють над собою, проходять навчання як в Україні, так і за кордоном;

— зручне та затишне розташування в екологічно чистій зоні, подалі від міського шуму.

Навчальний рік в школі триває з вересня по травень. Вчимося з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 17:30.

Директор Ліцею Юлія Володимирівна Павіченко —

про його створення

Ідея створення Ліцею прийшла мені влітку 2011 року. В цьому ж році ми отримали ліцензію і відкрилися. МІР — це абревіатура від слів Майстерня Індивідуального Розвитку. У цій назві і закладена концепція школи. У нашій майстерні майстри все: і вчителі, і діти, і батьки. Ми вчимо один одного і вчимося один в одного. Майстри-вчителі підбирають індивідуальні ключики до кожного вихованця «МИРу», знаходять його власний потенціал і максимально розкривають. Ми працюємо, синтезуючи традиційну систему академічної освіти та інноваційні форми кращих зарубіжних аналогів. Ліцей «МИР» — член Міжнародної асоціації директорів шкіл (ICP), Європейської асоціації директорів шкіл (ESHA), Асоціації «Відроджені гімназї України». Сьогоднішній «МИР» — це навчально-виховний комплекс, в якому навчаються діти від 6 до 17 років. Тобто ми маємо початкову школу, середню школу і профільну старшу. Невеликі класи до 12 дітей дозволяють організовувати найрізноманітніші форми навчальної та виховної роботи так, щоб ніхто з учнів ні на секунду не випав з поля уваги вчителя. У нас прекрасне харчування, комплексний психологічний супровід, постійне медичне обслуговування, безліч студій та секцій. Наш шумовий оркестр «Мирова компанія» виступає на сцені Харківської філармонії, виконуючи класичну музику разом з органом. У нас є всі можливості для успішної освіти і розвитку наших ліцеїстів. Ми пишаємося тим, що в наш «МИР» немає конкурсного відбору. Ми приймаємо всіх, так як вважаємо, що вміння вчити зручних дітей — це не ознака педагогічного професіоналізму. Ми пишаємося тим, що двері нашої школи відкриті і для дітей з особливими потребами, наприклад, з аутизмом. Ми — єдина школа в Україні, яка серйозно займається інтеграцією дітей з РАС (розлади аутистичного спектру), СДУГ і іншими особливостями в нормативне середовище. Наш успішний досвід в цьому напрямку недавно був високо оцінений ізраїльськими фахівцями. «МИР» — школа рівних можливостей.