Наш МИР

0
років роботи
0
майстрів
0
випускників

Директор ліцею Юлія Володимирівна Павіченко —
про його створення

«Ідея створення Ліцею прийшла мені влітку 2011 року. В цьому ж році ми отримали ліцензію і відкрилися.

 

МІР — це абревіатура від слів Майстерня Індивідуального Розвитку. У цій назві і закладена концепція школи. У нашому ліцеї майстри всі: і вчителі, і діти, і батьки. Ми навчаємо одне одного і навчаємося одне в одного. Майстри-вчителі підбирають індивідуальні ключики до кожного вихованця «МИРу», знаходять його власний потенціал і максимально розкривають. 

Ми працюємо, синтезуючи традиційну систему академічної освіти та інноваційні форми кращих зарубіжних аналогів. Ліцей «МИР» — член Міжнародної асоціації директорів шкіл (ICP), Європейської асоціації директорів шкіл (ESHA), Асоціації «Відроджені гімназії України».

 Сьогоднішній «МИР» — це навчально-виховний комплекс, в якому навчаються діти від 6 до 17 років. Невеликі класи до 12 дітей дозволяють організовувати найрізноманітніші форми навчальної та виховної роботи так, щоб ніхто з учнів ні на секунду не випав з поля уваги вчителя. 

У нас чудове харчування, комплексний психологічний супровід, постійне медичне обслуговування, безліч студій та секцій. Наш шумовий оркестр «МИРова компанія» виступає на сцені Харківської філармонії, виконуючи класичну музику разом з органом. Ми маємо всі можливості для успішної освіти і розвитку наших ліцеїстів. 

Ми пишаємося тим, що в нашому «МИРі» немає конкурсного відбору. До нас можуть вступити всі охочі. Також вважаємо, що вміння навчати зручних дітей — це не ознака педагогічного професіоналізму. Ми пишаємося тим, що двері нашої школи відкриті для кожної дитини. 

«МИР» — школа рівних можливостей!»