Мотиваційна сесія. День другий ✅

Діти рівня «Junior» вивчали тваринний світ в «Музеї природи», а level «Middle» та «Competence» знайомились із роботою громадських організацій в ЄКЦ «Бейт Дан». Level «Junior» цікавили різні тварини та особливості їхнього життя: поведінку, будову тіла. Майстер початкової школи Олександра Олександрівна Максименко користувалася технікою ставлення питань — таким чином, діти дізнавалися більше нового про експонати музею. Рівні «Middle» та «Competence» вивчали блок суспільних дисциплін. На уроці в ЄКЦ «Бейт Дан» учні досліджували суспільну діяльність та волонтерську роботу. Разом із майстром історії Андрієм Володимировичем Золотухіним МИРяни дізнавалися про виникнення громадських організацій та закони, що регулюють їхню діяльність. Ідемо далі!

03.09 Починаємо навчальний рік з мотиваційної сесії!

         Традиційно МИРяни починають навчальний рік мотиваційною сесією. 
Цього разу сесія має профорієнтаційний характер у рівнів «Middle» та «Competence», а рівень «Junior» продовжує пізнавати світ на практичних прикладах. 
         Сьогодні, у перший день сесії, level «Middle» та «Competence» разом із майстром-філологом Оленою Юріївною Узулникс відвідали сучасну бібліотеку — простір для спілкування та якісної самоосвіти. Діти ставили перед собою запитання: чи може зараз, у сучасному столітті діджитал, бібліотека бути корисною? А книжки, в яких немає 4G, бути швидкими на допомогу? Виявилось, що так! Діти з’ясували, що:
    — можна прийти й безкоштовно працювати в комп’ютерній залі;
    — будь-яку інформацію можна знайти швидше, ніж в інтернеті;
    — можна відвідувати зустрічі із цікавими людьми. 
І взагалі бібліотека — це круте й корисне місце для підлітків!
         Учні рівня «Junior» досліджували світ природи в різних умовах її існування на території Саржиного Яру.
Як створюються штучні водойми, як з`являється в них тваринний світ, як щодня функціонують найсправжнісінькі вулкани! Останні, звісно, найбільше зацікавили дітей, тому майстер початкової освіти Олександра Олександрывна Максименко більш детально розповіла дітям про вулканічну діяльність на Землі. 
         До речі, діти рівня «Middle» та «Competence» протягом двох тижнів сесії вестимуть щоденник, створений із використанням технік коучингу. 
Вітаємо МИРян із плідним початком мотиваційної сесії! Далі буде!

02.09 З новим стартом, МИРові чемпіони!

«Цього навчального року ми будемо і зберігати наші надбання, і додавати нових ідей. Ми продовжимо навчати і академічних знань, і розвиватимемо soft skills. Ми міксуватимемо і традиційні уроки, і найсучасніші освітні технології. Ми будемо працювати і в стінах ліцею, і за його межами як члени нового освітнього кластеру разом із закладами вищої освіти та підприємствами. Наші учні і поїдуть до Японії, і навчатимуться future literacy за фінською програмою. І, як завжди, найціннішою для нас є кожна дитина: її здоров’я та безпека, її нескінченний потенціал та успішні результати, її щасливе сьогодення та перспективне майбутнє. Усе це можливо в одному закладі — в ліцеї «МИР»!» (Юлія Павіченко)


З новим стартом, МИРові чемпіони!

21.08 Новий «МИР» на новому місці!

 Справжня інноваційна школа вже з 1 вересня відкриває свої двері на Олексіївці! :tada:
Поспішайте долучитися до нас – кількість місць обмежена!
:white_check_mark: — фінські методики навчання, маленькі класи, басейн, тренажерна зала;
:white_check_mark: — повний день: гуртки, секції, домашні завдання після уроків;
:white_check_mark: — якісні академічні знання, активний розвиток soft skills;
:white_check_mark: — вчителі-коучі, міжнародні програми;
:white_check_mark: — ефективна робота за індивідуальними освітніми траєкторіями з постійною психологічною підтримкою.

Працюємо за адресою: проспект Людвіга Свободи, 60 :house:
Вільних місць у 1-11 класах залишилось небагато!

Обирайте «МИР» для ваших дітей і радійте від результату! :sunny:СС

16.07 Сенсація!

МИРяни цього літа висадилися на Місяці!

7.06 Захист проекту

Ось і закінчилася навчальна практика, захистили свої проекти наші 6-класники. Діти зняли фільм про тварин і рослини селища Жуковського, де знаходиться Ліцей. Учасники знімальної групи поділилися враженнями про роботу, розказали, як обирали локації, збирали інформацію і монтували фільм. В кінці звіту діти аналізували свою роботу за принципом коучингу: 4 позиції - що вдалося, 1 позиція - що можна поліпшити. МИРовим глядачам фільм сподобався. А хто ще не бачив - дивіться на нашому сайті.

7.06 З Днем народження!

Вітаємо нашого МИРового директора Юлію Павіченко! Бажаємо натхнення на нові освітні проекти, успіхів у справах і надійну команду поруч. Нехай Ліцей під Вашим професійним керівництвом з кожним роком стає все краще і краще! З любов'ю, Ваш «МИР» 🙂

5.06 Навчальна практика може бути дуже захоплюючою!

Як криміналісти знаходять злочинців і яка техніка допомагає їм в цьому, що приховує місце злочину... Ні, це не замітка рубрики «Кримінальні новини», це наші ліцеїсти побували на екскурсії в Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз ім. Заслуженого професора Миколи Сергійовича Бокаріуса. Діти дізналися біографію видатного судового медика, одного із зачинателів вітчизняної судової медицини, побували в лабораторії зброї з місця злочину і в унікальній бібліотеці вченого. Кульмінацією походу стала гра в детективів, організована співробітниками інституту. Наші юні слідчі були у захваті!

5.06 Новий фільм від наших талантовитих дітей

Під час навчальної практики розкриваються нові таланти ліцеїстів! На цей раз діти зняли фільм «Природа навколо нас» про рослини і тварин селища Жуковського, де знаходиться наш Ліцей. Знімав фільм майстер географії Олександр Савич, у якості акторів виступили 6-класники. Монтував фільм учень 6-го класу Георгій Лісовін. Приємного перегляду. 🙂

3.06 6-класники на екскурсії в Художньому музеї

Для дітей цей похід став справжньою пригодою! Ліцеїсти із задоволенням вирушили у захоплюючу подорож по різних епохах і країнах, побували у Західній Європі 18-20 століть та в царській Росії цього ж періоду. Ознайомилися з українським мистецтвом. Помилувалися на твори епохи бароко. Дізналися, яке значення має колекція музею для Слобожанщини і України. Доторкнулися до шедеврів сучасного мистецтва. І головне - навчилися читати прихований сенс на картинах. Наші дітлахи знають, що музей - це класно і цікаво! Так проходить практика у нас в середній школі.

2.06 Практика у «МИРі»

Літній відпочинок з користю! Традиційно канікули в нашому Ліцеї починаються з навчальної практики. Цього року її тема — «Харків — науковий і культурний центр України».

Протягом двох тижнів ліцеїсти досліджують наше місто з різних сторін: ходять на екскурсії по музеях, парках, вивчають рослини і тварин регіону.

Молодшокласники беруть участь в майстер-класах зі створення виробів із солоного тіста, малювання вітражними фарбами.

Дуже сподобався і запам’ятався дітлахам похід у країну професій «Франсільванію». Там малюки спробували себе в якості поліцейських і дізналися, як на заводі роблять морозиво.

А ще кожен день у нас рухливі ігри і веселі квести. Відпочиваємо активно і пізнавально. Ось така у нас практика! Невеликий фотозвіт першого тижня.

1.06 День захисту дітей

Сьогодні наш Ліцей брав участь у параді до Дня захисту дітей, що проходив у парку ім. Горького.

24.05 Свято останнього дзвоника у Ліцеї "МИР"

24.05 Проводжаємо старий навчальний рік

Ми вітаємо всіх зі святом останнього дзвоника! Для когось він звучить в нашому Ліцеї останній раз, для когось перший, а для когось це вже стало звичною подією. Бажаємо всім учням, батькам і вчителям щастя і незабутнього літа! 🙂 Майстер образотворчого мистецтва - Рашид Оруджев.

23.05 Екстернат. ДПА в Одеській мусульманській школі склали!

Ліцей «МИР» багато років успішно займається екстернатною формою навчання, підтримує альтернативні форми освіти і дітей, які з різних причин не можуть відвідувати регулярну школу. Ми підбираємо індивідуальні пакети за бажанням батьків, щоб бути комфортними для вас. Звертайтеся! Телефон: +380990163118.

16.05 Ліцей "МИР" вітає з Днем вишиванки! 💛💙

14.05 Здавати екстернат в Ліцеї "МИР" - це весело! 🙂

58994474_2309278185805043_7964341995105681408_n

6.05 Ми на екскурсії

Наші старшокласники на виставці "Графіка у Харкові", що проходить у Будинку художника.

25.04 Нестандартні уроки

Ми звикли сприймати своє здоров'я і фізичні здібності, наприклад, зір, як даність. Тому часто просто не думаємо або забуваємо про це. Під час нестандартного уроку, який пройшов у нас в 3 класі, діти змогли усвідомити всю важливість цього дару - бачити!

5.04 Ми на Міжнародному форумі

Вже в четвертий раз Ліцей «МИР» - партнер Міжнародного освітнього форуму «NewEdu: Tech in Focus».

2.04 День поширення інформації про аутизм

Сьогодні, 2 квітня, традиційно в усьому світі відзначають День поширення інформації про аутизм. Вже 8 років ми в Ліцеї успішно працюємо з особливими учнями - дітьми з розладом аутичного спектру. Ці діти представляють вельми специфічну групу. У них спостерігається розлад процесів комунікації, неадекватна поведінка, труднощі при формуванні емоційного контакту з оточуючими і як результат - порушення соціальної адаптації. Аутизм (в перекладі з латинської означає «сам») проявляється як відгородження від світу, відсутність або парадоксальність реакцій на зовнішній вплив, пасивність і надчутливість у контакті із середовищем. Раніше діти з таким діагнозом навчалися вдома або, в кращому випадку, в корекційних школах. Такі варіанти не завжди влаштовували батьків. Тому, коли з'явилася перспектива інклюзивної освіти в нашому Ліцеї, це зацікавило батьків, які мріяли, щоб їх діти змогли в майбутньому жити в соціумі. Навчатися у звичайній школі разом з іншими дітьми дуже важливо для цих дітей. Саме так вони зможуть здобути освіту і краще адаптуватися до життя. Звичайним же дітям це дозволяє розвивати толерантність, відповідальність і доброзичливість. Синій колір означає підтримку теми аутизму. Тому сьогодні наші миряни наділи сині стрічки і зробили плакати з паперовими долоньками - символ надії на те, що завдяки поширенню інформації про аутизм, раннє його діагностування і відповідне лікування люди, які страждають аутизмом, зможуть жити більш повним життям.

29.03 Інтерв`ю директора Ліцею Юлії Павіченко на харківському ТБ

Як працює наш мозок у різні вікові періоди? Чому діти нас не розуміють, а ми їх? Про це розповіла директор Ліцею «МИР», нейропсихолог Юлія Павіченко.

3.03 World Futures Day — круте завершення проектного тижня в нашому Ліцеї!

Прогнози і рекомендації від футурологів «МИРу» (цитати):
— люди звільнять Землю і будуть жити на навколоземних самобеспечувальних станціях;
— штучний інтелект замінить вчителів у школах;
— роботи будуть виконувати всю роботу;
— серед роботів будуть друзі;
— ігри повністю перейдуть у VR, а за допомогою голографічної інструкції людина зможе щось відремонтувати;
— війни продовжаться, боетехніка буде на дистанційному управлінні, але інформаційні війни стануть більш небезпечними, тому важливо розвивати критичне мислення;
— ставлення до сміття повинно змінитися: «Відходи — в доходи!»;
— вже зараз потрібно сортувати сміття вдома і в школі;
— важливо швидше переходити на альтернативні джерела енергії, хоча б почати з економії води;
— кожен школяр може брати участь в інформаційних кампаніях екологічного спрямування, наприклад, створювати тематичні плакати;
— майбутнє не можна передбачити, але його можна створити — красивим і комфортним;
— а зараз важливо знайти свій шлях…

27.02 Нестандартні уроки англійської

Як зробити урок англійської цікавим і захоплюючим? Перетворити його у веселу гру! Сьогодні наші першокласники під керівництвом майстра англійської мови Ольги Келюх грали пазлами у формі англійського алфавіту. Вийшло чудово! Кожна буква дуже приємна на дотик, тому, крім самої англійської, розвивали дрібну моторику пальців. Ну а так як працювали в командах - потренували ще і навички командної роботи.

25.02 Проектний тиждень "Futures Week" у нашому Ліцеї

Сьогодні в Ліцеї стартував проектний тиждень "Futures Week". Захід проводиться в рамках міжнародного проекту разом з нашими партнерами з Фінляндії та присвячений World Futures Day, який відзначається першого березня. Протягом тижня ліцеїсти будуть проводити аналітичні дослідження і прогнозувати варіанти майбутнього, в якому вони будуть жити через 30 років. На настановчій сесії вибирали напрямки дослідження. Ось деякі з них: - електронний світ майбутнього і його вплив на біосферу; - клімат планети Земля через 30 років; - проблема забруднення навколишнього середовища і наше майбутнє; - як змінитися доктрина війн до 2050 року; - мистецтво майбутнього; - майбутнє громадського харчування та способів доставки продуктів харчування. А вам цікаво, як уявляють собі діти свій майбутній дорослий світ?

22.02 Інноваційні уроки інформатики

На цьому тижні наші ліцеїсти отримали новий досвід - ми запустили інноваційний проект - уроки інформатики на базі FabLab. Відтепер раз на тиждень діти будуть осягати інформаційні технології під керівництвом досвідчених наставників.

13.02 Наші уроки біології

Молодші ліцеїсти МИРу активно готуються до приходу весни і вирішили висадити насіння різних рослин. Подивитися що і як росте, юні ботаніки збиралися давно. Хотіли посадити апельсин з насіння. На жаль, принесений апельсин виявився без кісточок, тому його просто з'їли. З рештою насінням пощастило більше. Один ряд посадили в земляну грудку. Другий - в мокрі ватні диски. Тепер починається найцікавіший етап - спостереження за проростками. Ось такі у нас захоплюючі уроки біології.

11.02 Ось такі у нас педради

На педраді майстри Ліцею «МИР» продовжували дослідження рівнів цінностей по системі Грейвз. Кольорові шари психо-культурної археології, розглянуті через призму коучингу, відмінно вписуються в педагогічний процес сучасної школи. Як використовувати «різнобарвність» світу для побудови ефективної комунікації, тепер знають в «МИРі». Хочете знати і ви? Приходьте - поділимося досвідом!

5.02 Діти з особливими освітніми потребами навчаються у нас нарівні з іншими

Як же чудово, коли діти із задоволенням поспішають до школи! І це не дивно: тут їх завжди чекають друзі і улюблені вчителі! Ось і вчора дытлахи проявили свої найкращі душевні якості на уроці української мови. Так як дітки з особливими освітніми потребами навчаються у нас нарівні з іншими, дуже приємно спостерігати, як всі вони ладнають один з одним, щиро пропонують свою допомогу і працюють у парі. У теплій атмосфері розкривається кожна дитина.

1.02 Літературні читання

Другий семестр набирає обертів, і ми тішимося новими успіхами наших ліцеїстів. 5-6 класи разом із майстром української мови та літератури Олександрою Озірною вирішили організувати справжні літературні читання. Завданням дітей було вивчити будь-який вірш улюбленого автора та продекламувати його перед однолітками. На імпровізованій сцені лунали поезії Ліни Костенко, Миколи Вінграновського, Лесі Українки та інших поетів. Наші ліцеїсти проявили свої акторські та інтелектуальні здібності — чудово впорались із завданням!

24.01 Як цікаво вивчати апостроф?

Наш третій клас тепер знає відповідь на це питання! Разом із майстром української мови Олександрою Озірною маленькі ліцеїсти вивчали нову тему та закріплювали попередні знання у цікавій грі «Знаю про апостроф УСЕ!». Діти активно відповідали на питання та висловлювали свою думку. Усі виявилися переможцями.

24.12 Ми на «Santa's Fun Run»

Ліцей «МИР» вдруге став співорганізатором і учасником забігу Santa's Fun Run. Діти, батьки, вчителі, випускники, батьки випускників - всім «МИРом» приєднуємося до хороших і корисних справ. У новому році нових справ буде більше!

19.12 Наші незвичайні уроки математики

Математика англійською? Так-так, у наших учнів lever «junior» (3-4 класи) тепер тільки так! А ще жодних нудних завдань і зазубрювання формул. Геть нудні уроки! 🙂 Замість звичних завдань - обираємо подарунки на Новий рік і рахуємо суму покупки. Рахунок на гроші у юних математиків йде набагато легше і швидше. 🙂 Дітлахи із задоволенням підраховують, скільки гривень і копійок вдалося заощадити на товарах з написом «Знижка». А замість довгих незрозумілих конспектів - у нас зручні таблиці для запису умов і рішень. Малюки у захваті! Математика в нашому Ліцеї - улюблений предмет! Тож не дивно, що шестикласники виступають на олімпіадах за сьомий клас!

18.12 «МИРові чемпіони»

У нашому Ліцеї стартував проект «МИРові чемпіони». Тепер кожен учень обирає тему, яку знає краще за інших, і пояснює її однокласникам. Першим своїми знаннями поділився Михайло Тарасов (middle level - 7 клас). Він провів майстер-клас з орігамі, розповів дітям про появу цього виду мистецтва, його призначення і стилі.

14.12 Іноземні гості знову в «МИРі»!

Наш Ліцей традиційно стежить за новітніми тенденціями в області інклюзивної освіти. Тому зустріч з Ніною Макаров (ГО «ДІМ») - фахівцем з Ізраїлю - стала закономірно корисною і цікавою. Ніна Макаров - АВА-терапист, поведінковий аналітик, вже 10 років успішно працює з дітьми з особливостями розвитку. Ніна ознайомилася з досвідом роботи Ліцею в області інтегративно-інклюзивної освіти, відвідала уроки в 1,3 і 6 класах. Підсумком зустрічі став круглий стіл, на якому були присутні педагоги, тьютори, психологи і асистенти вчителів разом з гостею. Говорили про адаптацію навчальних підходів, використання елементів АВА-методів в освітньому середовищі Ліцею і роботі з сім'ями, в яких ростуть діти з особливими потребами. Приємно відзначити, що інклюзивний напрямок успішно розвивається в нашому Ліцеї вже більше 5 років.

13.12 English day в Ліцеї щочетверга

English day в Ліцеї щочетверга - цілий день говоримо по-англійськи. Сьогодні English day особливо вдався у ліцеїстів Competence Level (9-10 класи) - full time English: уроки біології англійською, уроки розмовної англійської з цікавим відео, унікальне спілкування англійською з гостями Ліцею. В рамках Тижня права сьогодні у нас були Вартан Мурадян - представник UNHCR (УВКБ ООН), і Світлана Таванцева - засновник БО «Благодійний фонд соціального здоров`я», голова Ради Ліцею «МИР». Лекція про протидію насильству, яку вони провели, - частина Всесвітньої акції «16 днів активності проти насильства». Під час бесіди діти визначилися з поняттями «демократія», «гендер», «насильство», обговорили види насильства, з'ясували, що таке гендерне насильство, засвоїли правила, як вести себе у випадках насильства. Коли теми цікаві та чіпляють, англійська вчиться легше. Це знають і практикують у нашому Ліцеї - кілька завдань вирішуємо одночасно в одному місці. Долучайтеся до нас! 🙂

4.12 Урок «Закон і порядок»

Що в себе включає професія криміналіста, як виявляють і фіксують злочин, що зберігається у «валізці криміналіста», - про це нашим ліцеїстам розповіла Наталія Константинова - експерт-криміналіст Київського відділу поліції ГУНП в Харківській області, майор поліції. Дізнаємося багато нового на уроці «Закон і порядок».

24.11 День пам’яті жертв голодомору

Напередодні Дня пам`яті жертв голодоморів до Ліцею завітав Андрій Володимирович Кись, судово-медичний експерт Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи. Андрій Володимирович відомий своїми дослідженнями голородомору в Україні 1932-1933 років (1934 за версією експерта). Як судово-медичний експерт він ґрунтовно довів, що Голодомор — був спланованим злочином влади проти багатонаціонального народу України. «Цікаво було почути справжнього судово-медичного експерта. Як я розумію, саме вони мають інструменти для збору інформації про злочин, на базі якої потім приймається вирок. Те, що ми сьогодні почули, не знайдеш в інтернеті, але ж ця інформація дуже важлива. А ще після лекції у меня з’явилися суто біологічні запитання — обговоримо їх на укроках біології», — ділиться своїми думками Ігор, учень 9-класу. «Я дуже радий, що нарешті мав можливість задати багато запитань справжньому експерту. Я цікавлюся історією та політологією. Наш диспут з Андрієм Володимировичем був зіткненням двох позицій: гуманітарія та біолога. Було приємно, що лектор підтримав мене в пошуку відповідей на мої запитання», — розповідає Костянтин, учень 10-го класу. «У моїй минулій школі такі зустрічі, на жаль, не проводили. А тут вивчають предмети у цікавій та незвичній формі. Одна лекція — і правознавство, і історія, і біологія. Розумієш, скільки всього треба знати, аби бути освіченою людиною. І ще тут можно вільно спілкуватися, висловлювати свою думку. Але й цьому треба вчитися», — підбиває для себе підсумки зустрічі Михайло, учень 9-го класу. «У мене все в середині тремтіло протягом лекції. Нам треба це знати і про це пам’ятати, аби, як сказав Андрій Володимирович, не мати страху і не стати на коліна. У суботу я запалю свічку пам`яті. І зроблю це усвідомлено», — висловлюється після лекції Аня, учениця 9-го класу. Знаємо! Пам’ятаємо!

9.11 Святкуємо День української писемності

Сьогодні Ліцей «МИР» долучився до всеукраїнського мовного флеш-мобу — Диктанту національної єдності «Крила України». Традиційно текст радіодиктанту готував і диктував Олександр Авраменко, доцент Київського університету ім.Бориса Грінченка. Диктант пишеться лише від руки і надсилається на «Українське радіо». Усі учасники флеш-мобу зазначили, що було дуже цікаво і зворушливо взяти участь у всеукраїнській акції єдності. Слава Україні!

30.10 Вітаємо нашого практичного психолога Марину Горбач з проходженням курсів навчання за методом АВА для роботи з дітьми з аутизмом

Для довідки. На сьогодні метод корекції аутизму за допомогою прикладного аналізу поведінки ABA (Applied behavior analysis) - один з найефективніших. Кінцева мета АВА - дати дитині можливість освоювати навколишній світ самостійно. Фахівці з АВА терапії вчать дітей тому, що робити, замість того, чого не можна робити. Таким чином, збільшується прояв бажаної поведінки і зменшується - небажаної. Разом з тим змінюється і реакція оточуючих на поведінку дитини. Методи АВА терапії підвищують здатність зосереджуватися на виконанні завдань, збільшують мотивацію до навчання, покращують здатність до сприйняття і переробки інформації.

29.10 Фестиваль української поезії

День, коли в нашому Ліцеї все розмовляють українською є, свято вишиванки відзначаємо, а фестивалю української поезії немає. Неправильно! - вирішили наші 5-6-класники і разом з майстром української мови Олександрою Озірною влаштували в «МИРі» літературний «Autumn Fest». Виразно читали вірші класиків і сучасників української літератури, креативили і надихалися поезією! Дітлахи проявили всі свої акторські таланти! Ну а на згадку про цю подію подарували один один одному наклейки, зроблені своїми руками. Приємно відзначити, що завдання разом з усіма виконував Олексій - хлопчик з особливими освітніми потребами. Дитина активно соціалізується в нашому «МИР» і прекрасно себе почуває! Ось такі цікаві уроки в нашому Ліцеї.

19.10 Наш Ліцей - один з організаторів проекту для хворих дітей - «Hospital School»

Наш Ліцей спільно з Ротарі клубом «Харків Надія» запускає новий маштабний проект - «Hospital School». Його мета - організувати навчання дітей, які перебувають на тривалому лікуванні в лікарні. Тепер наші вчителі на волонтерських засадах будуть кілька разів на тиждень приїжджати в лікарню і проводити уроки згідно навчального плану. Так діти зможуть йти у ногу з однолітками, які відвідують школу регулярно. А для старшокласників будуть організовані посилені заняття з підготовки до ЗНО: хлопчаки-десятикласники мріють стати програмістами. Будемо готувати! Проект заснований на досвіді таких шкіл в Фінляндії. А вчора, як і належить, з Першого дзвоника стартував перший навчальний рік в школі при 16-й дитячій клінічній лікарні. Разом співали, танцювали, вирішували логічні завдання, створювали гірлянду дружби. Основу гірлянди зробили ліцеїсти «МИРу» - кожен учень Ліцею написав на своїй долоньці послання -побажання дітям, а найменші ліцеїсти ще зробили в подарунок стаканчики для канцелярських принад. Найближчим часом Ліцей встановить у кімнаті для занять справжню шкільну дошку і забезпечить навчальний процес в лікарні всім необхідним. Кожна дитина має право на отримання якісної освіти! І ми готові брати участь в реалізації прав дітей!

11.10 Іноземні гості в нашому МИРі!

Провідні фахівці з раннього втручання із США, Португалії, Ірландії, Норвегії та Словенії вивчали сьогодні досвід Ліцею «МИР» зі створення системи інклюзивної освіти в школі. Гості відзначили наші унікальні авторські методики по роботі з індивідуальними освітніми траєкторіями, психолого-педагогічному супроводу учнів, нестандартні підходи колективу Ліцею до формування у дітей соціальних навичок. Спілкування проходило в неформальній і дружній атмосфері. Найменші ліцеїсти показали знання англійської мови та із задоволенням спілкувалися з гостями, демонстрували їм свої музичні і художні таланти. Традиційно кожен гість Ліцею отримав у подарунок на пам'ять ляльку-мотанку, зроблену нашими умілими ліцеїстами. Попереду нові спільні проекти і партнерські програми!

24.09 Директор Ліцею «МИР» Юлія Павіченко відкрила Пластовий освітній форум

Директор Ліцею «МИР» Юлія Павіченко відкрила Пластовий освітній форум інтерактивною презентацією про цінності майбутньої України. У форматі онлайн учасники форуму визначалися з пріорiтетами та завданнями освіти, голосували за найефективніші шляхи розвитку української освіти, висловлювали свою власну позицію щодо цінностей і цілей освіти. «Ефективна співпраця та взаєморозуміння, які були створені під час виступу Юлії Павіченко, задали весь подальший тон роботі форуму», — відзначили учасники.

6.09 Наші таланти

Учень першого класу Ліцею «МИР» Арсеній Коваленко взяв участь у виставці «Дитинство. Творчість. Фантазія». Його роботи вразили всіх відвідувачів виставки не тільки сюжетами і технікою виконання. Справа в тому, що Арсеній використовує для малювання тільки основні кольори фарб, які змішує самостійно, щоб отримати бажаний відтінок. Пишаємося нашим юним художником!

4.09 Традиційно навчальний рік в Ліцеї «МИР» почався з мотиваційної сесії

Start meeting провела директор Юлія Павіченко, на якому разом з учнями розбиралися з поняттям «мотивація», з'ясовували, навіщо вчитися і чому вчитися, говорили про перешкоди, що виникають в процесі навчання, обговорювали найбільш ефективні способи роботи під час мотиваційної сесії. Цього разу протягом тижня ліцеїстам і майстрам належить зробити Дорожні карти з усіх предметів на найближчий навчальний рік - важливо ще на березі знати, куди будемо пливти. На підставі карт будуть складені індивідуальні освітні траєкторії з урахуванням дефіцитів і досягнень, бажань і ресурсів. Ще запланували розробити Кодекс «МИРу», який включатиме Кодекс ліцеїста, Кодекс майстра і Кодекс батьків. І, як завжди, креативимо над навчальним простором. А першокласники поки знайомляться один з одним, освоюють територію і звикають до нового режиму дня. Ну а обід - за розкладом. 🙂

1.09 В Ліцеї «МИР» пролунав перший дзвоник!

Подарунки з Японії, солодощі та цукерки, затишна атмосфера замість пафосних лінійок - це наша школа. А ще цього року з нами «Розум» і Видавництво "АССА". Дякуємо нашим партнерам за співробітництво та спонсорську підтримку! Цікавого навчального року всім нам!